Brak produktów
Wózek aluminiowy dla osoby po paraliżu jednostronnym
Wózek aluminiowy D200 z mechanizmem napędu na jedną rękę. Dedykowany dla osób po udarach mózgu w wyniku czego dochodzi do paraliżu dwu-kończynowego połowicznego. Mechanizm HEM2 pozwala na poruszanie się na wózku przy użyciu tylko jednej ręki. Również hamulec jest tak skonstruowany, że umożliwia blokowanie kół przy użyciu tylko jednej ręki.
Bardzo często przy takim udarze dochodzi z czasem do przykurczy w nadgarstku i łokciu, dlatego zaleca się używanie specjalnego podłokietnika, który ustabilizuje przedramię niewładnej kończyny i umożliwi również zmianę jego pozycji na podłokietniku. Zalecany jest podłokietnik model B66S, który jest widoczny na zdjęciu. Podłokietnik jest wykonany w technologii próżniowej i umożliwia modelowanie jego kształtu w dowolny sposób tak, aby był maksymalnie dopasowany do przedramienia i w optymalny sposób go stabilizował. Podłokietnik umożliwia mocowanie dodatkowych pasów stabilizacyjnych.
Sam mechanizm napędowy HEM2 jest na osiach szybkozłącznych i w łatwy i szybki sposób można go przekładać z lewej strony na prawą i odwrotnie.
UWAGA:
Na zdjęciu widoczna jest zalecana opcja dodatkowo płatna: PODŁOKIETNIK B66S
Produkt z wydłużonym czasem oczekiwania — o szczegóły pytaj telefonicznie.
Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.
Kod produktu: D200 Hem2
Producent: VERMEIREN